Hakkımızda
15790
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15790,bridge-core-2.6.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-25.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
 

Hakkımızda

KONFORUNUZ İÇİN BURADAYIZ!

ER Yapı, Ünye’de Dış Cephe Mantolama, Alçı-Sıva, Duvar kağıdı satış ve uygulama, Makinalı alçı ve uygulama firmaları arasında açık ara fark ile önde!

Dış cephe mantolamadan, makineli alçı sıva uygulamasına kadar bir çok farklı alanda hizmet veren ER Yapı, Ünye’ nin öncü Yapı Dekorasyon İnşaat firmaları arasında. Ofisimize gelerek duvar kağıdı desenlerimizi seçebilir, alçı, boyama alanında, mantolama ve uygulaması hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. ER Yapı, üstlendiği misyon gereği yaptığı her işi büyük bir titizlik ve itina ile gerçekleştiren bir Ünye Yapı Dekorasyon İnşaat firmasıdır.

galerieryapi

BİZİ TANIYIN

Fikirlerinizi alarak size özel yaşam alanları oluşturuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

ER Yapı Dekorasyon İnşaat ile çalıştığınız projelerde değişime kendi gözlerinizle şahit olun! Ünye’ nin en iyi dış cephe mantolama, alçı, sıva firması ER Yapı ile mutluluğa bir adım daha yaklaşın!

MİSYONUMUZ

Projelerimiz, çözümlerimiz, ürün gamımız, satış sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile sürekli tercih edilen önerilen ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yenilikçi olmak, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek kaliteli ürün ve hizmet vermek, bunun için gerekli iş gücünü bünyemizde yaşatmaktır.

2479

PROJELERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ!

Er Yapı Dekorasyon & İnşaat

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

ER Yapı Dekorasyon & İnşaat

100%

MÜŞTERİ ODAKLI

100%

ÇÖZÜME DAYALI

100%

MODERN SİSTEMLERLE

100%

SORUNSUZ HİZMET ANLAYIŞI